MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 6387397

nr 638 7397

Fästmanssoffa

1880-tal, grön plysch, längd: 135

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

3.100 kr

måndag 3 maj 2010
kl 17:19:09